Sodo - daržo prekės

Sodas arba daržas ne tik suteikia galimybę auginti žalumynus, bet ir yra puiki vieta atsipalaidavimui, pabėgimui nuo rutinos ar tiesiog pabuvimui gryname ore. Gyvendami mieste retai pagalvojame apie sodo teikiamus privalumus, tačiau ten nuvykę tarsi atsiribojame nuo mus supančių gyvenimiškų problemų. Suprantama, kiekvienas sodas reikalauja priežiūros. Nesvarbu ką nusprendžiame auginti, daržoves šiltnamyje ar gėlynus ir medelius alpinariume – kiekvienas augalas turi būti palietas, apgenėtas. Sode visai, kaip ir namuose, kiekvienas norime tvarkos, kad galėtume gėrėtis vaizdu bei savo darbo vaisiais. Tam, kad galėtume tinkamai prižiūrėti sodą ar daržą, turime turėti įrankius, kurie padėtų reikiamus darbus atlikti greičiau ir kur kas patogiau. Plačiau apie mūsų prekiaujamus produktus skaitykite žemiau.

Sodo prekės

  1. Ruduo sode yra vienas darbingiausių laikotarpių, kuomet ne tik reikia paruošti augalus žiemai, bet ir sutvarkyti gausiai krentančius lapus. Lapų semtuvas „Leafpick“ yra unikalus ir patikimas pagalbininkas grėbiant ir surenkant lapus. Šis įrankis turi novatorišką grėblio-kastuvo konstrukciją, kuri užtikrina efektyvų panaudojimą tiek mažuose, tiek dideliuose plotuose. Štai keletas šio unikalaus semtuvo privalumų:

  • Leidžia dirbti ergonomiškai, nereikia lenktis, lengva užsiimti sodininkyste ir vyresnio amžiaus žmonėms;

  • Dėka greito ir efektyvaus lapijos, žolės ir kitų sodo atliekų surinkimo, taupomas laikas.

  • Nesusitepsite rinkdami lapus bei atliekas;

  • Dėl didelio kastuvo gylio ir pločio, reikės mažiau vaikščioti renkat lapus ir žolę;

  • Tylus grėbimas. Puikiai tinka naudoti kapinėse, gyvenamųjų namų, įmonių teritorijose;

  • Pagamintas iš 100% perdirbto plastiko;

  • Pagamintas iš aukštos kokybės polipropileno kopolimero;

  • UV stabilizuotas (apsauga nuo neigiamo saulės poveikio plastikui).

    2. Kiekvienas sodas turi takelius. Tam, kad sode arba individualaus namo kieme atsirastų dar daugiau tvarkos, mes rekomenduojame nutiesti sodo takelį „akmenys“. Taip ne tik bus saugoma veja, bet bus daug patogiau, nesušlampant kojų bus galima vaikščioti kieme ir po lietaus. Šį sodo takelį iš perdirbto plastiko yra lengva surinkti, nes plokštės lengvai susideda ir susijungia tarpusavyje.

Jeigu sode turite auginamų augalų arba daržovių lysves, alpinariumą, tuomet specialus sodo-daržo takelis ne tik leis patogiai prieiti prie augalų, bet ir suteiks daugiau estetikos. Toks takelis taip pat neleis augti žolėms ir atskirs gėlynų plotus nuo vejos.

Daržo prekės

  1. Turbūt sunku yra įsivaizduoti daržą be jame auginamų augalų ar daržovių. Tam tikslui taip pat galime apsiginkluoti patikimais atributais, kurie daržo priežiūrą pavers lengva ir paprasta. Viena tokių priemonių – vejos bortelis. Šis elementas padeda formuoti lysves, daržus bei kraštovaizdį. Vejos bortelio pagalba galima formuoti pakeltas lysves, atskirti veją nuo gėlynų. Vejos bortelis pasižymi tokiais privalumais:
  • Neįgeria vandens, todėl neatima iš augalų taip reikiamos drėgmės;
  • Yra ypač lengvi, todėl juos nesunkiai susidės ir senyvo amžiaus žmonės;
  • Nepūva, nesiveisia parazitai;
  • Netrūkinėja ir neskilinėja;
  • Borteliai turi specialią sujungimo sistemą, kurios pagalba nesunkiai sukuriamas norimo ilgio vientisas bortelis;
  • Lengvai apdirbami medžiui skirtais įrankiais;
  • Ilgaamžis plastikas tarnaus dešimtmečius, todėl prireikus pakeisti aplinką juos nesunkiai galima išimti ir pritaikyti kitur.

       2. Viena iš svarbiausių prekių bet kuriam daržui – plastikinė komposto dėžė. Kiekviename sode ar darže gausu organinių atliekų, kurias galima kompostuoti neapkraunant savęs nebūtinais atliekų išvežimo sunkumais. Mūsų siūlome komposto dėžė yra maždaug 650l talpos, tad čia nesunkiai sudėsite reikiamas daržo atliekas. Perdirbtas plastikas nesugeria vandens ir nepūva, taigi tokia dėžė jums tarnaus labai ilgai.

APIE MUS

UAB "Plastas" - įmonė, prekiaujanti plastikiniais gaminiais namų ūkiams, ūkininkams, sodininkams, viešosioms ir komercinėms erdvėms tvarkyti. Plastikinės tvoros, terasos lentos, suoliukai, plokštės, stulpeliai, takeliai, vejos borteliai, dangos.

NAUJIENOS

Planuojame atnaujinti asortimentą. Sekite naujienas!

REKVIZITAI

UAB "Plastas"
Įmonės kodas: 303160080
PVM kodas: LT100008593019
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centro Kauno filialas
Sąsk. nr. LT834010051001789716

KONTAKTAI

Telefonas: +370 67457838
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Darbo laikas: I - V 8.00-17.00 val.