Vejos bortelis (pakeltos lysvės)

Vejos bortelis – plastikinis bortelis, skirtas formuoti lysves, daržus, kraštovaizdį. Puikiai tinka gaminti pakeltoms lysvėms, atskirti vejai nuo gėlynų ar skaldos. Plastikinė pakelta lysvė bus ilgaamžė, nepūvanti, jos negrauš parazitai. Borteliai susijungia tarpusavyje. Norint sujungti juos kampu, reikia sugręžti.

PRIVALUMAI

 • Neįgeria vandens, todėl neatims iš augalų taip reikiamos drėgmės;
 • Yra net kelis kartus lengvesni nei betoniniai, todėl juos nesunkiai susidės ir senyvo amžiaus žmonės;
 • Nepūva, juose nesiveisia parazitai;
 • Netrūkinėja ir neskilinėja;
 • Borteliai turi specialią sujungimo sistemą, kurios pagalba nesunkiai sukuriamas norimo ilgio vientisas bortelis;
 • Lengvai apdirbami net medžiui skirtais įrankiais!
 • Ilgaamžis plastikas tarnaus dešimtmečius, todėl panorus pakeisti aplinką juos nesunkiai galima išimti ir pritaikyti kitur.

TECHNINĖ CHARAKTERISTIKA

Išmatavimai - 18x3x120 cm; 24x3x120 cm

Spalva - pilka

BORTELIO KAINA

Vejos bortelio (18 cm)  kaina:

perkant iki 5vnt. perkant 6-10vnt. perkant 11-15vnt. perkant daugiau nei 15vnt.
7,70€/vnt. 7,50€/vnt. 7,30€/vnt. 7,00€/vnt.

Vejos bortelio (24 cm)  kaina:

perkant iki 5vnt. perkant 6-10vnt. perkant 11-15vnt. perkant daugiau nei 15vnt.
10,00€/vnt. 9,70€/vnt. 9,50€/vnt. 9,20€/vnt.

Tel. nr. +37067457838

El. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ką privalu žinoti prieš perkant pakeltas lysves?

Kiekvienas sodininkas svajoja apie tokį daržą, kuriame ne tik vešėtų auginami augalai, bet kurio įrengimas bei lysvių suformavimas būtų patogus, lengvas ir greitas. Mūsų klimato sąlygomis daržui įrengti bei derliui auginti yra tinkamas gegužės-spalio mėnesių laikotarpis, iki nuimant paskutinį derlių. Tai pakankamai ilgas periodas, per kurį galima ne tik pasodinti norimus sodinius, bet ir suformuoti atskiras sodo, daržo ar sklypo zonas. Taigi, kaip palengvinti sau darbą, sodinant, sėjant ir prižiūrint daržą?

Sodininkų tarpe vis labiau populiarėja pakeltos lysvės, nes jos palengvina rankų darbą ir leidžia džiaugtis taip lauktu derliumi. Daržui įrengti svarbu tinkamai pasirinkti ir išsimatuoti reikalingą žemės plotą. Lysvės padeda atskirti vaisius, daržoves bei kitus žemo ūgio sodinukus. Paprastai rekomenduojama lysvės pločiui skirti apie 1.00 - 1.20m. Taip lengviau pasiekti kraštines, pašalinti piktžoles ir laistyti augalus. Lysvės kraštus reikia ,,įrėminti“, kad nebyrėtų žemė ir nepratekėtų laistomas vanduo. Tam galima naudoti plastikinius vejos bortelius. Standartiškai rekomenduojamas bortelio aukštis turėtų siekti 18 arba 24cm.

Lysvei užpildyti naudokite kokybiškas ir praturtintas mineralais bei maistinėmis medžiagomis žemes. Ypač tinka jas sumaišyti su komposte esančiomis augalinėmis atliekomis. Taip žemė bus itin derlinga ir leis džiaugtis gausiu ir puikiu derliumi.

Plastikinės lysvės nauda jūsų daržui

Vienos pakeltos lysvės plastikinė lenta siekia 1.2m. Jungiant šias lentas tarpusavyje galima suformuoti reikiamo dydžio lysves. Plastikinės lentos lysvėms pasižymi tokiais privalumais:

 • Sukuria puikias sąlygas augti derliui;
 • Keliais laipsniais aukštesnė dirvožemio temperatūra pakeltose lysvėse pailgina augalų vegetacijos laiką iki 5-6 savaičių;
 • Daržoves į pakeltas lysves galima sodinti anksčiau nei įprastai;
 • Neišsimindo lysvių pakraščiai bei neauga piktžolės;
 • Vejos borteliai yra net kelis kartus lengvesni už kitų medžiagų alternatyvas, todėl jas lengva susidėti be kitų pagalbos;
 • Ilgaamžis produktas, kurį nesunkiai galima perkelti į kitą vietą bei panaudoti kitur.

Pakeltose lysvėse, sutvirtintose plastikinėmis lentomis galima sėti ir sodinti įvairias daržoves bei augalus, išskyrus aukštaūgius. Jei į kiekvieną lysvę pasodinsite prieskoninių žolelių - apsiginsite nuo augalų kenkėjų. Pakeltas lysves geriausia formuoti pavasarį, prieš augalų sodinimo sezoną.

APIE MUS

UAB "Plastas" - įmonė, prekiaujanti plastikiniais gaminiais namų ūkiams, ūkininkams, sodininkams, viešosioms ir komercinėms erdvėms tvarkyti. Plastikinės tvoros, terasos lentos, suoliukai, plokštės, stulpeliai, takeliai, vejos borteliai, dangos.

NAUJIENOS

Planuojame atnaujinti asortimentą. Sekite naujienas!

REKVIZITAI

UAB "Plastas"
Įmonės kodas: 303160080
PVM kodas: LT100008593019
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centro Kauno filialas
Sąsk. nr. LT834010051001789716

KONTAKTAI

Telefonas: +370 67457838
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Darbo laikas: I - V 8.00-17.00 val.