Plastikiniai stalai ir suoliukai

Plastikiniai stalai ir suoliukai tampa vis populiaresni įvairių lauko erdvių įrengimui. Tokie baldai gali būti nesunkiai pritaikyti naudojimui tiek privačiose, tiek viešosiose vietose, tad auganti šių baldų paklausa jau nieko nebestebina. Priemiesčiuose kuriasi vis daugiau šeimų gyvenimui individualiuose namuose ir kotedžuose, miestuose yra plečiami parkai, kuriamos pramogų zonos, žaidimų aikštelės ir įvairios atviros erdvės, kuriose galima prisėsti pailsėti ar pavalgyti. Įprastas medis, betonas ar geležis ne visuomet tinka pagal medžiagų charakteristines savybes: priežiūrą, montavimą ar kainą, todėl plastikinės baldų alternatyvos yra ypač paklausios rinkoje.

Būtent atvirose erdvėse plastikiniai baldai yra nepamainomi. „Plasto“ lauko baldai yra pilnai atsparūs besikeičiančioms lauko sąlygoms, temperatūriniams pokyčiams, todėl ilgai išlaiko pirminę išvaizdą bei nereikalauja jokios priežiūros. Įprasti mediniai lauko baldai sugeria drėgmę, tad norint juos išsaugoti reikia laiku juos nudažyti, nulakuoti ir impregnuoti. Taipogi medieną veikiant drėgmei, vandeniui bei orui, atsiranda puvimo rizika, terpė veistis parazitams. Dėvintis mediniams baldams atskyla aštrios atplaišos, kurios gali sužeisti, todėl plastikinių stalų ir suolų alternatyva idealiai tinka vaikų aikštelėms. Plačiau apie mūsų produkciją skaitykite apačioje.

Plastikinių stalų ir suoliukų gamyba ir panaudojimas

„Plasto“ lauko baldai yra gaminami iš 100% perdirbto plastiko, todėl tai yra ekologiškas pasirinkimas. Šių baldų gamyba ženkliai prisideda prie medžių saugojimo ir plastiko atliekų sunaudojimo. Kitaip, nei daugelis dažnai mano, plastikiniai lauko baldai (tokie, kaip stalai bei suoliukai) yra surenkami iš pilnavidurių detalių, todėl pasižymi patvarumu, yra ilgaamžiai ir nekelia rūpesčių bei nereikalauja investicijų net ir po keleto metų naudojimo. Plastikiniai stalai ir suolai taip pat yra atsparesni fiziniam kontaktui, plastikinės lentos netrupa ir sunkiau lūžta, todėl ypač tinka viešosioms erdvėms.

Mūsų plastikiniai baldų komplektai yra UV stabilizuoti, ilgiau išlaiko spalvą, atrodo natūraliai, todėl puikiai dera ir prie gamtos fono. Perdirbamas plastikas leidžia nesunkiai sukurti įdomesnių formų baldus, tad visi mūsų siūlomų baldų komplektai yra stilingi, o suteikiama 15-kos metų garantija tik patvirtina jų ilgaamžiškumą ir atsparumą laiko tėkmei. Pas mus galite užsisakyti šiuos plastikinių baldų komplektus:

  • Alton komplektas;
  • Bavaria komplektas;
  • Calero komplektas;
  • Eifel komplektas;
  • Provence komplektas;
  • Taunus komplektas;
  • Tivoli komplektas;
  • Stelvio komplektas.

Visi mūsų siūlomi baldų komplektai yra parduodami nesurinkti, tačiau surinkimo procesas yra lengvas ir greitas. Skirtingi komplektai pasižymi skirtingu dizainu, baldų matmenimis bei siūlomomis spalvų variacijomis. Bet kuriuo atveju plastikiniai lauko baldai turi puikų kainos ir kokybės santykį, tinka ieškantiems ilgalaikio sprendimo lauko erdvei.

Ką dar verta žinoti?

Plastikas yra laikomas „šilta“ medžiaga, kadangi perima temperatūrą iš aplinkos. Dėl šios priežasties plastikiniai lauko baldai yra malonūs liesti, todėl patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ant plastiko susikaupęs vanduo greitai išdžiūsta, o baldai yra ypač lengvai plaunami. Tam nereikia cheminių priemonių, užtenka pavalyti baldus drėgna šluoste ir jūsų baldai vėl taps švarūs.

„Plasto“ specialistai yra atviri bendravimui, todėl jei neradote savo norimo lauko baldų varianto, susisiekite su mumis ir mes kartu surasime jums tinkantį sprendimą. Bendradarbiaujame su vokiečių ir čekų gamintojais, taigi visas prekes gauname iš pirmų rankų. Susisiekite su mumis ir leiskite sau mėgautis kokybiškais „Plasto“ lauko baldais!

APIE MUS

UAB "Plastas" - įmonė, prekiaujanti plastikiniais gaminiais namų ūkiams, ūkininkams, sodininkams, viešosioms ir komercinėms erdvėms tvarkyti. Plastikinės tvoros, terasos lentos, suoliukai, plokštės, stulpeliai, takeliai, vejos borteliai, dangos.

NAUJIENOS

Planuojame atnaujinti asortimentą. Sekite naujienas!

REKVIZITAI

UAB "Plastas"
Įmonės kodas: 303160080
PVM kodas: LT100008593019
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centro Kauno filialas
Sąsk. nr. LT834010051001789716

KONTAKTAI

Telefonas: +370 67457838
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Darbo laikas: I - V 8.00-17.00 val.