Lauko danga

Pamažu lauko erdvės tiek miestuose, tiek privačiuose objektuose tampa vis patrauklesnės ir populiaresnės. Šiltuoju sezonu lauko plotai yra vis labiau išnaudojami tenkinant įvairius poreikius: rengiant pramogų aikšteles vaikams, sodus žalumynų mylėtojams, poilsio ir pasisėdėjimo zonas jaukiems vasaros vakarams su draugais arba šeima, organizuojant renginius, klojant komercinių objektų aikštelių plotus ir ne tik. Šiuolaikinės lauko grindų dangos padeda lengvai ir greitai įgyvendinti šias bei kitas idėjas nepatiriant didelių išlaidų ir tausojant laiką. Lauko dangos tipas paprastai yra parenkamas pagal kuriamos lauko erdvės paskirtį, tad geriausiai tinkančią lauko dangą jums padės pasirinkti „Plasto“ specialistai. 

Lauko grindų dangos kaina

Lauko grindų dangos kaina priklauso nuo dangos tipo bei reikiamo jos kiekio. Kreipkitės į „Plastas“ plastiko gaminių specialistus ir gaukite profesionalius atsakymus apie lauko dangų rūšis bei kainas. Tel. Nr.  +37067457838

Visos mūsų prekės yra gaminamos iš perdirbto plastiko, todėl yra ekologiškos. Išsakykite savo pageidavimus ir poreikius, o mes operatyviai apskaičiavę lauko grindų dangos kainą pateiksime jums tinkantį pasiūlymą. Mes profesionaliai patarsime, kokią dangą pasirinkti ir stengsimės atitikti jūsų finansinius lūkesčius. Nesvarbu, ar planuojate įrengti lauko aikštelę, ar takelį sode, ar įvažiavimą automobiliui, mes surasime puikų sprendimą jūsų lauko erdvei. Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime pasirinkti geriausiai tinkančią lauko dangą jūsų poreikiams.

Kelkraščių sutvirtinimo plokštės

Vejos koriai

Šlaito tvirtinimo elementai

Aikštelių dangos plokštės

Plastikinės lentos

Lauko grindų dangos

Skirtingos lauko grindų dangos pasižymi skirtinga charakteristika, montavimo savybėmis, paskirtimi. Vienos dangos gali būti naudojamos grunto stabilizavimui, aikštelių įrengimui ar dangos pagerinimui pravažiavimams, takams bei aikštelėms. Tuo tarpu kitos dangos gali būti naudojamos kaip tvirtinimo elementai, pavyzdžiui apsaugoti nuo vandens erozijos tiek didelius, tiek mažus nuolydžius. Lauko dangas skirstome į šias kategorijas:

    • Kelkraščių sutvirtinimo plokštės;

    • Vejos koriai;

    • Šlaito tvirtinimo elementai;

    • Aikštelių dangos plokštės;

    • Plastikinės lentos.

Kelkraščių sutvirtinimo plokštės yra skirtos keliams žiedinėse sankryžose, siaurose gatvėse, kaimo keliuose, išvažiavimuose iš autobusų sustojimų, šalutiniuose keliuose ir kitur. Vejos koriai – tai dangos, skirtos apželdintoms stovėjimo aikštelėms, keliams bei takams. Šlaito tvirtinimo elementai saugo šlaitus nuo vandens prie gatvių ir geležinkelių. Šio tipo danga, kaip ir daugelis mūsų dangų, yra montuojama greitai ir lengvai. Aikštelių dangos plokštės yra populiarus sprendimas aikštelių, įvažiavimų, takų bei kitų lauko zonų įrengimui, taip pat gyvulininkystės ūkiuose. Kai kurias plokštes galima užpilti žvyru arba apželdinti taip maksimaliai pritaikant prie aplinkos. Plastikinės lentos yra atsparios drėgmei, todėl yra puikiai naudojamos lauko zonose prie vandens arba po atviru dangumi. Dažnai iš plastikinių lentų yra įrengiami lieptai, lauko takeliai ir aikštelės. Plastikinės lentos nereikalauja priežiūros, nesugeria vandens, todėl yra patikimos ir ilgaamžės. Visos mūsų dangos yra sukurtos naudojimui lauko sąlygomis.

Kiekviena iš išvardintų lauko dangų pasižymi skirtingomis techninėmis charakteristikomis ir montavimu, spalvine palete, išmatavimais bei turi savitus privalumus. Lauko grindų dangos yra parenkamos atsižvelgiant į individualius poreikius ir dangos paskirtį. Visos dangos gali būti pritaikytos kaip laikini arba ilgalaikiai sprendimai, užtikrinant lengvą ir greitą montavimą. Tai paranku tiek organizuojant renginius ar šventes, tiek panaudojant individualiuose arba komerciniuose objektuose.

APIE MUS

UAB "Plastas" - įmonė, prekiaujanti plastikiniais gaminiais namų ūkiams, ūkininkams, sodininkams, viešosioms ir komercinėms erdvėms tvarkyti. Plastikinės tvoros, terasos lentos, suoliukai, plokštės, stulpeliai, takeliai, vejos borteliai, dangos.

NAUJIENOS

Planuojame atnaujinti asortimentą. Sekite naujienas!

REKVIZITAI

UAB "Plastas"
Įmonės kodas: 303160080
PVM kodas: LT100008593019
Registro tvarkytojas: VĮ Registrų centro Kauno filialas
Sąsk. nr. LT834010051001789716

KONTAKTAI

Telefonas: +370 67457838
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Darbo laikas: I - V 8.00-17.00 val.