Plastikinės tvoros segmentai – iš anksto surinkti tvoros segmentai, kuriuos belieka pritvirtinti prie stulpų. Tvoros stulpai parduodami atskirai.

Pastaba:

120 cm ilgio tvora susideda iš 7 lentelių ir 2 plastikinių rėmų.

200 cm ilgio tvora susideda iš 11 lentelių ir 2 aliuminių rėmų.

PRIVALUMAI

Plastikinė aklina tvora – puikus sprendimas žmonėms, norintiems privatesnio kiemo, mažesnio triukšmo nuo gatvės ar kaimynų. Ant tvoros galima auginti vijoklinius augalus, greta sodinti medelius, kadangi plastikinės lentos neatima iš augalų drėgmės ir nepūva.

Tvora susideda iš užbaigimo, sujungimo ir kampinių stulpelių bei tvoros lentų. Vietoj plastikinių stulpelių galima naudoti aliuminius (neparduodame).

PRIVALUMAI

Plastikinės lentos tvorai – puikus tvoros įrengimo sprendimas! Sutaupote laiko ir pinigų, nes plastikinė tvora visiškai nereikalauja priežiūros. Greta tvoros galite sodinti medelius, tvorą apjuosti vijokliais, nes tai visiškai nepakenks tvoros ilgaamžiškumui, kaip nutinka su medinėmis tvoromis.

PRIVALUMAI

Lapų semtuvas “Leafpick” – unikalus, taupantis laiką ir efektyvus sodo ir daržo pagalbininkas. Efektyviausiai panaudojamas dideliuose plotuose. Novatoriška grėblio-kastuvo forma pranašesnė dėl kelių priežasčių: