Stulpeliai elektriniam piemeniui – idealus pasirinkimas aptvarams įrengti. Taip pat tinka parišti medeliams, vielinei tvorai tvirtinti ar kitoms paskirtims. Parduodami be tvirtinimo detalių. Rekomenduojama įkasti į žemę apie trečdalį stulpelio (mažiausiai 50 cm). Taikoma 20 metų garantija!

PRIVALUMAI

Plastikinės tvoros segmentai – iš anksto surinkti tvoros segmentai, kuriuos belieka pritvirtinti prie stulpų. Tvoros stulpai parduodami atskirai.

Pastaba:

120 cm ilgio tvora susideda iš 7 lentelių ir 2 plastikinių rėmų.

200 cm ilgio tvora susideda iš 11 lentelių ir 2 aliuminių rėmų.

PRIVALUMAI

Plastikinė aklina tvora – puikus sprendimas žmonėms, norintiems privatesnio kiemo, mažesnio triukšmo nuo gatvės ar kaimynų. Ant tvoros galima auginti vijoklinius augalus, greta sodinti medelius, kadangi plastikinės lentos neatima iš augalų drėgmės ir nepūva.

Tvora susideda iš užbaigimo, sujungimo ir kampinių stulpelių bei tvoros lentų. Vietoj plastikinių stulpelių galima naudoti aliuminius (neparduodame).

PRIVALUMAI

Plastikinės lentos tvorai – puikus tvoros įrengimo sprendimas! Sutaupote laiko ir pinigų, nes plastikinė tvora visiškai nereikalauja priežiūros. Greta tvoros galite sodinti medelius, tvorą apjuosti vijokliais, nes tai visiškai nepakenks tvoros ilgaamžiškumui, kaip nutinka su medinėmis tvoromis.

PRIVALUMAI

Plastikinės lentos tvorai skirtos tiek gyvenamiesiems namams, tiek viešosioms ar komercinėms erdvėms. Pilnavidurės plastikinės lentos vizualiai atrodo it medinės, o tarnauja dešimtmečius be jokios papildomos priežiūros ir investicijų. Pasidarykite kartą, džiaukitės ištisus dešimtmečius. Dėmesio – galima montuoti tik vertikaliai.

PRIVALUMAI

 

Plastikinės lentos skirtos lieptams, takeliams, aikštelėms, amfiteatrams įrengti. Ypatingai tinkamos zonoms prie vandens arba po atviru dangumi.

Lentos gali būti su arba be armatūros. Su arba be sujungimo sistemos.

PRIVALUMAI

Plastikinės terasos lentos skirtos terasų, balkonų grindiniui, takams, aikštelėms prie vandens.

Plastikinės terasos lentos skirtos terasoms, balkonams, liepteliams, takams, aikštelėms įrengti. Šiam gaminiui taikoma 25 metų garantija!

Plastikas yra lengvai valomas ir nuplaunamas, nesugeria vandens ir drėgmės, jo nereikia lakuoti ar padengti kitu apsauginiu sluoksniu, todėl vietoje kasmetinės terasos lentų priežiūros galėsite užsiimti sau patinkančiais darbais. Plastikinės terasinės lentos pasižymi tokiais privalumais:

Plastikinė komposto dėžė – nepamainoma prekė tikriems sodininkams. Dėžę lengvai ir greitai susirinksite be jokių papildomų įrankių ar tvirtinimo detalių ir džiaugsitės ja metų metus. Plastikinė komposto dėžė surenkama iš pilnavidurių, UV stabilizuotų, iš perdirbto plastiko pagamintų lentelių. Tai ekologiškas ir ekonomiškas variantas visiems sodininkams!

Plastikinis lysvių takelis naudojamas priėjimui prie lysvių lauke ar šiltnamiuose. Taip pat puikiai pasitarnauja kaip skiriamasis takelis plačiose lysvėse. Jungiasi trumpąja kraštine bei kampu. Dedasi viena eile.