Paletė iš perdirbto plastiko – ilgaamžiškesnė, tvirtesnė, lengviau prižiūrima nei medinė.

Naudotos kaina – 20 Eur.

Naujos kaina priklauso nuo užsakomo kiekio.

Stulpeliai elektriniam piemeniui – idealus pasirinkimas aptvarams įrengti. Taip pat tinka parišti medeliams, vielinei tvorai tvirtinti ar kitoms paskirtims. Parduodami be tvirtinimo detalių. Rekomenduojama įkasti į žemę apie trečdalį stulpelio (mažiausiai 50 cm). Taikoma 20 metų garantija!

PRIVALUMAI

Plastikinės tvoros segmentai – iš anksto surinkti tvoros segmentai, kuriuos belieka pritvirtinti prie stulpų. Tvoros stulpai parduodami atskirai.

Pastaba:

120 cm ilgio tvora susideda iš 7 lentelių ir 2 plastikinių rėmų.

200 cm ilgio tvora susideda iš 11 lentelių ir 2 aliuminių rėmų.

PRIVALUMAI

Plastikinė aklina tvora – puikus sprendimas žmonėms, norintiems privatesnio kiemo, mažesnio triukšmo nuo gatvės ar kaimynų. Ant tvoros galima auginti vijoklinius augalus, greta sodinti medelius, kadangi plastikinės lentos neatima iš augalų drėgmės ir nepūva.

Tvora susideda iš užbaigimo, sujungimo ir kampinių stulpelių bei tvoros lentų. Vietoj plastikinių stulpelių galima naudoti aliuminius (neparduodame).

PRIVALUMAI

Plastikinės lentos tvorai – puikus tvoros įrengimo sprendimas! Sutaupote laiko ir pinigų, nes plastikinė tvora visiškai nereikalauja priežiūros. Greta tvoros galite sodinti medelius, tvorą apjuosti vijokliais, nes tai visiškai nepakenks tvoros ilgaamžiškumui, kaip nutinka su medinėmis tvoromis.

PRIVALUMAI

Plastikinės lentos skirtos lieptams, takeliams, aikštelėms, amfiteatrams įrengti. Ypatingai tinkamos zonoms prie vandens arba po atviru dangumi.

Lentos gali būti su arba be armatūros. Su arba be sujungimo sistemos.

PRIVALUMAI

Plastikinės terasos lentos skirtos terasų, balkonų grindiniui, takams, aikštelėms prie vandens.

Sodo takelis „akmenys“ pagaminti iš 100% perdirbto plastiko, todėl tai ekologiškas pasirinkimas. Puikiai tiks šiltnamiuose.

PRIVALUMAI

Plastikinė pakelta lysvė – puikus sprendimas žemaūgiams augalams auginti. Pakeltose lysvėse, sutvirtintose plastikinėmis lentomis galima sėti ir sodinti įvairias daržoves bei augalus, išskyrus aukštaūgius. Jei į kiekvieną lysvę pasodinsite prieskoninių žolelių – apsiginsite nuo augalų kenkėjų. Pakeltas lysves geriausia formuoti pavasarį, prieš augalų sodinimo sezoną.

Vejos bortelis – iš perdirbto plastiko pagaminti borteliai puikiai pasitarnaus šiltnamiuose ar lauke, norint suformuoti lysveles. Kuoliukų dėka borteliai stabiliai įsitvirtina žemėje. Galime pasiūlyti ir dangą takeliams tarp bortelių.

Plastikinės lysvės nauda jūsų daržui

Siūlome įsigyti ir pavienes rudos spalvos lentas 3x10x200 cm. Vieneto kaina – 11 EUR.