UAB „Plastas“ – įmonė, prekiaujanti įvairios paskirties plastiko gaminiais namų ūkiams, ūkininkams, sodininkams, viešosioms ir komercinėms erdvėms tvarkyti. Plastikiniai stalai ir suoliukai, plastikinės lauko šiukšlių dėžės, plastikinės terasos lentos, plastikinės tvoros, plastikinės lauko dangos, plastikinės sodo-daržo prekės ir įrankiai, plastikiniai stulpeliai elektriniam piemeniui ir kitos prekės.
Bendradarbiaujame su vokiečių, čekų, lenkų gamintojais, todėl prekes gauname iš pirmų rankų.
Visos prekės pagamintos iš perdirbto plastiko, todėl tai labai ekologiškas pasirinkimas: išsaugomi medžiai ir sunaudojamos plastiko atliekos. Be to, visi gaminiai itin tvirti, atsparūs vandeniui, parazitams, atsparesni vandalizmui, todėl nereikia jų vėl ir vėl pirkti ar keisti.
Visus perdirbto plastiko gaminius galima apdirbti naudojantis medžiui ar metalui skirtais įrankiais ir tvirtinimo detalėm, tačiau rekomenduojame naudotis metalui skirtais įrankiais, kadangi medžio apdirbimo įrankiai dėl gaminių tvirtumo greičiau susidėvi.
Plastikinių gaminių privalumai prieš medinius:
Plastikinių gaminių privalumai prieš betoninius:
Mes nuolat ieškome naujų prekių, todėl jei neradote norimo varianto mūsų internetinėje svetainėje, susisiekite su mumis ir kartu bandysime rasti tinkamą sprendimą.
Esame atviri bendradarbiavimo pasiūlymams..